مراحل انجام سفارش

3پرداخت آنلاین از طریق درگاه شتاب

واحد پشتیبانی شرکت پاسخگوی سوالات شما می باشد .

ساعات کار شرکت

شنبه تا چهارشنبه از 8:30 صبح الی 5 بعدازظهر
پنجشنبه ها از 8:30 صبح الی 1 بعدازظهر
پشتیبانی به صورت 24 ساعته می باشد

 

AVA Co

AVA Co

اين لوگو براي کمپاني avaطراحي شده است . همانطور که مي بينيد در لوگو(a)به گونه اي در آمده که آوا و يا همان صدا در حال پخش شدن است.

Avin

Avin

لوگوي بالا يکي ديگر از لوگو هاي ايده ,شکل و تنظيم رنگ به حساب مي آيد که هر 3 با هم تلفيق شده اند و لوگو آوين را شکل داده اند.اين لوگو از دو حرف اول اسم AVIN که Aدر قسمت بالا و V در قسمت پايين قرار گرفته شده است تشکيل شده و از طريق تنظيم سايه هاي Aو Vکه بر روي هم افتاده شده است جلوه خاصي به وجود آمده است .

Industrial Company

Industrial Company

اين لوگو جزو لوگوهاي 3بعدي ساده به حساب مي آيد.لوگو براي يک شرکت صنعتي طراحي شده است ومثل يک چرخ دنده در آمده است و مفهوم را به خوبي به بيننده انتقال دهد .

Crazy Boy

Crazy Boy

اين هم يک لوگو مخصوص سليقه هاي فانتزي که براي فرد خاصي طراحي شده است. اين لوگو با توجه به ظاهر شخص طراحي شده که صاحب لوگو داراي سيبيلي خاص بود و سيبيل هم در لوگو به کار گرفته شده تا جذابيت لوگو 2چندان شود و 2دايره boچشمان را شکل مي دهندکه درحال نگاه کردن هستند.

Gol

Gol

اين هم يک لوگوترکيبي براي يک شرکت گرافيکي که به صورت خاصي در آمده است و همانطوري که مديران اين شرکت تاکيد داشتند, لوگو شبيه گل شود.گلي خاص , که بيشتررنگ ها در آن به کار گرفته شده باشد.پس به همين دليل اين لوگو را طراحي کردم ,که در اين لوگو بيشتر رنگ ها به کار گرفته شده و گلي خاص هم در وسط آن قرارگرفته است . البته با تغيير رنگ زمينه رنگ گل نيز تغيير مي کندو به رنگ هاي مختلفي در مي آيد.

Golden Game

Golden Game

همانطور که مشاهده مي کنيد اين لوگو يک لوگو فانتزي است. براي يک بازي طراحي شده ,اسم بازيgolden game مي باشد که حرف اول (g)است و به صورت نماد در آمده که وسط آن به رنگ طلايي رنگ شده است.دليل اينکه اين لوگو به صورت فانتزي درامده چون محيط اکثر بازي ها به گونه اي فانتزي طراحي مي شود که باعث جذابيت بيشتر بازي مي شود و لوگو بايد بر اساس محيط بازي طراحي شودکه اين لوگو به درخواست مديران بازي به صورت فانتزي ونمادي در آمده است.

HPG

HPG

لوگو بالا يک لوگو نوشتاري نسبتا دشوار براي يک گروه عکاسي مي باشد.که h در اول قرار گرفته و p دوم به h متصل است و g هم در آخر قرار گرفته است . در اولين نگاه تشخيص سخت است ولي با کمي دقت مي توان فهميد که hpg است.

KX Company

KX Company

اين لوگو جزو لوگو هاي ايده اي و تنظيم رنگ محسوب مي شود که براي کمپاني KX طراحي شده است . لوگو به چند صورت ديده مي شود که اگر دقت کنيد همان KX است که از طريق تنظيم رنگ و ايده به وجود آمده است.

LOTUS Company

LOTUS Company

اين لوگو به صورت نوشتاري محسوب مي شود .اين لوگو , لوگو کمپاني LOTUS است که به صورت خاصي طراحي شده است .

Organic

Organic

لوگو بالا براي سايت organic يک سايت موزيک طراحي شده است که سايت به زودي شروع به کار مي کند .لوگو بالا به گونه اي طراحي شده که لوگو در حالت هاي مختلف به شکل هاي مختلف در آيد .همان طور که مي بينيد لوگويي ساده است و حالتي جدي دارد ولي وقتي همان لوگو به صورت سه بعدي مي شود به حالتي خندان تبديل مي شود .اين لوگو در تيزر تصويري هم همين طور مي باشد و به گونه هاي مختلفي در مي آيد . حالت چهره تغيراتي مي کند که انواع حالت ها را نمايش مي دهد و جزو لوگوهاي سخت و چند حالتي محسوب مي شود.حرف اول organic هم در وسط سر به صورت (o) کج در آمده است.

Parisa

Parisa

لوگو بالا براي يکي از خواننده هاي پاپ زن به نام پريسا است. لوگو به شيوه اي طراحي شده که در عين حال به گونه اي سنگين و زنانه باشد وبه گونه اي ديگر شيک وخاص و قابل افکت دادن در تيزر تصويري نيز باشد.همانطور که مي بينيد لوگو بر اساس بال هايي طراحي شده و بالها به گونه اي از هم جدا در آمده اند که در تيزر تصويري به راحتي بتوان به بالها افکت مورد نظر را داد و لوگو را به صورت متحرک در آورد.

فرآورده هاي لبني پگاه ميهن

فرآورده هاي لبني پگاه ميهن

اين لوگو براي يک شرکت فرآورده هاي لبني به نام پگاه ميهن است. همانطور که مشاهده مي کنيد لوگو بر اساس کار شرکت طراحي شده است و يک لوگو خاص در آمده که به بيننده اين مفهوم را مي رساند, اين لوگو مربوط به فرآورده هاي لبني است .که از داخل ليوان ,شير به لوگو منتقل شدهو لوگو هم شير را به گونه اي پراکنده کرده است.

Car Maker Company

Car Maker Company

اين لوگو همانطور که مي بينيد بيانگر حرف (R) است . که به صورت ايده اي R در وسط دايره به نمايش در آمده است تا در عين ساده , خاص و زيبا بودن لوگو معلوم شود.اين لوگو براي يک شرکت خودرو سازي طراحي شده است.

Industrial Pipes

Industrial Pipes

اين لوگو جزو لوگو هاي سخت محسوب مي شود که مفهوم آن نيز کمي سخت است , ولي با کمي دقت مي توان به آن پي برد.,اين لوگوب راي يک شرکت توليد کننده لوله هاي صنعتي طراحي شده , براي همين داخل لوگو به صورت مارپيچ در آمده است . اسم شرکت با R شروع مي شود که در قسمت بالا سمت راست از R لوله ها شکل گرفته شده است.

Rayan Seifi

Rayan Seifi

لوگو بالا جزو لوگو هاي سخت محسوب مي شود.لوگو با اسم و فاميل طراحي شده و به صورت نوشته درآمده است. ولي درعين حال ساده بودن فوق العاده سخت و پيچيده است که با توجه معمولي نمي توان فهميد اين لوگو چه مفهومي را مي رساند .طراحي به اين گونه است که اسم رايان از وسط نصف شده, نصف آن در بالا و نصف ديگردر پايين است , در وسط فاميلي که همان سيفي است نوشته شده و لوگو را به گونه اي گنگ و نا مفهوم تبديل کرده است.ولي وقتي به اين مفهوم پي ميبريم تازه زيبايي و مفهومي و ايده اي بودن اين لوگورا درک مي کنيم.

Car Maker Company

Car Maker Company

لوگو بالا لوگويي نمادي است براي يک شرکت خودرو سازي که اول اسم شرکت با S شروع مي شود اگر دقت کنيد در وسط دايره S قرار گرفته است که با ايده اي خاصي شکل گرفته است.و به خاطر همين اين لوگو به يک لوگو خاص و ايده اي و چند زاويه اي تبديل شده است.

Shikfa

Shikfa

لوگويي که مشاهده مي کنيد نشان دهنده شخصي مي باشد که در حال اعتراض و داد زدن است. اين لوگو براي يک سايت رپ طراحي شده تا مفهوم را به خوبي به بيننده منتقل کند.

Stvidea

Stvidea

اين لوگو براي يک گروه کارگرداني به نام Stvidea است که کلمه از (s) شروع مي شود و به جايه کلمه (Tv) تلويزيون قرار گرفته است و بقيه کلمه... اين لوگو براي شروع ويديو کليپ هاي اين گروه مي باشد.ويديو کليپ در داخل تلويزيون به صورت برفک به نمايش در مي ايد و دوربين به سمت تلويزيون زوم مي شود و وارد ويديو مي شود و...

Thehaven Hotel

Thehaven Hotel

اين لوگو براي thehaven hotel طراحي شده است.البته لوگو هاي ديگري از هتل است که در قسمت لوگو خام وجود دارد. اين لوگو بيشتر براي مهر استفاده مي شود .

UNIQUE GYM

UNIQUE GYM

لوگويي که مشاهده مي کنيد براي يک باشگاه ورشي به نام UNIQUE GYM طراحي شده است. اگر خوب به داخل لوگو دقت کنيد 2 حرف اول يعني UN را مي توانيد مشاهده نماييد که با ايده خاصي در آمده است .اين نوع لوگو جزو لوگو هاي ايده اي و خاص محسوب مي شود که جذابيت و مفهوم خاصي دارد.

Yas

Yas

اين لوگو يک لوگو مفهومي است که با قطرات آب طراحي شده و با آن اسم ياس نوشته شده است .

Hamed Tak

Hamed Tak

Empire Eleven

Empire Eleven

The Juice Company

The Juice Company

Orginal

Orginal

Emusic

Emusic

Records

Records

Jam

Jam

DOB Company

DOB Company

Production

Production

Aria

Aria

Style

Style

Cpanel Center

Cpanel Center

Black Mic Production

Black Mic Production

Faryad

Faryad

DJ Seven

DJ Seven

بالا